Témata týdne

Václav Havel

20. prosince 2011 v 16:46 | Lucy
No... určitě to byl zajímavý člověk, který naši republiku takřka "zachránil". Podle mého to byl člověk sterjných rozměrů jako TGM. Co k tomu dodat ? Všichni jsme si ho vážili a od zítřka tu máme státní smutek, no je to vážně super mít smutek před Vánocema, ale co už. Je dobré uctít jeho památku, ale v některých článcích jsem četla že někdo nesouhlasí s tím že se třeba bude hrát hokej... jako by se nic nestalo. No přiznám se, jsem celkem ráda že se hraje... ale z jakýho důvodu je státní smutek tři dny ? A proč by měli kvůli jeho smrti přestat hrát ? Jo tak tyto otázky se vám budou znít jako opravdu odporné, ale je to tak ne ? Teď v každých zprávách slyšíte jen o jeho smrti, nikdo se o něj nezajímal dokud neumřel a teď je z něj pomale celý svět podělanej, sorry i tato věta zněla jako hrozná a mnozí z vás si o mně pomyslí něco ve smyslu, tak ta ani neví o čem mluví. Takže R.I.P Václave !

Hon na čarodějnice

3. prosince 2011 v 15:32 | Lucy
To je hrůza, zase úžasný téma co :D. Chudáci lidi, jen tak si je upálí kvůli tomu že umí něco jinýho než ostatní. No tak dobře teď si z toho nebudu dělat srandu, ale přiznám se že vůbec nevím co k tomuto napsat. Jako já osobně moc nevěřím že čarodějnice existovali/existují, ale kdo ví. Podle mě šlo jen o vyřizování účtů, nic víc nic míň :D.

Nejoblíbenější knižní postava

27. listopadu 2011 v 12:31 | Lucy
No... poslední dobou čtu celkem hodně. Mám ráda všechny díly Harryho Pottera a Twilight sagy. Ale je těžké si vybrat nejoblíbenější postavu. Když si mám vybrat z Harryho Pottera, je to strašně složitý, samozřejmě že Harryho mám ráda, ale další dobrá postava je Severus Snape. A z Twilight je moje nejoblíbenější posvata určitě Edward Cullen, hlavně v knížce Midnight sun. No takže jednu nejoblíbenější postavu nemám, jsou tři a každá je z nich prostě jiná.

Bisexualita

14. listopadu 2011 v 16:21 | Lucy
No super :D. Jednou se zase rozhodnu napsat článek na téme týdne a zrovna je tu tento :D... Podle mně to není nic hroznýho, i když ve svým okolí nokoho neznám. Podle mě za to člověk nemůže jaký je a jak o tom přemýšlím je to vůbec vada ? Nevím, ale prostě nic špatného na to nevidím, i když v mých očích a to puberťáka mně přijde celkem legrační když spolu chodí například dva kluci :D. Ale prostě jak jsem už řekla podle mě to není nic hrozného a přecejenom láska je láska né ? :D

Peklo

8. dubna 2011 v 16:57 | Lucy
Peklo...hmmmm.....věříte na něj , já nespíš ne :D , stejně to nechápu k čemu to je - peklo - čerti :D . Proč se tým straší malý děcka , fkt chudáci . Teda i my jsme byly chudáci , ale nechápu co to má za smysl . Ale i když třeba existuje :D kdo ví , já to teda rozhodně nejsem .No to ješte když jsem byla malá to byla tak cca 1,2,3 třída ve škole tam chodili čerti , všichni jsme věděli že to byly převlečení deváťáci , wow příští rok to budeme my !!! tak jsme se strašně báli , měli fakt strašný masky :D .

Internerové seznámení

30. března 2011 v 17:06 | Lucy
Hmmm . Podle mě strašná kravina . Nikdy nevíte kdo je na druhé straně , třeba nějakej úchyl a tech je na tom světě opravdu dost . Neříkám že byste neměli mít na netu přátele . Já jich mám opravdu spoustu , například z blogu . Ale to je něco jinýho . Nevím seznámení na netu je takový divný , nepřirozený :D . Nevím co k tomu mám dál psat xD no .... asi už nic....:D

Trest smrti

27. března 2011 v 8:18 | Lucy
Trest smrti ani nevím co si o tom mám myslet jestli jo a nebo ne . Dobrá je v tom případě , když někdo někoho zabije a pak se přizná , ale špatná když na něj nejsou přímí důkazi . Mohlo by to bejt jako "oko za oko , zub za zub" , to by teda bylo "smrt za smrt" . Takže podle mně v nějakých případech ano , stejně se pak někteří vězni zabijou sami .

Kouření

15. března 2011 v 6:55 | Lucy
Kouření , podle mě ta nějhorší věc . Dělaj to jen ti co si ničí zdraví , navíc to stojí peníze jsou to fkt debili . :D Ničit si zdravý jenom kvůli tomu aby zamachrovali před kamarády . S těma penězma by mohli udělat něco mnohem lepšího , tředa si šetřit a pak si koupit něco nového . Furt lepší než si kupovat cigarety .

Vegetariánství

7. března 2011 v 18:05 | Lucy
Jen tak ze začátku , nejsu Vegetarián , přiznám se několikrát jsem o tom uvažovala . Ale teť už vím , že je to kravina . Nesním každý maso , nejčastěji jím kuřecí . Někdy teda i vepřový . Podle mě jsou vegetariáni tak troku psychicky narušení , nemyslím že jsou "magoři" , ale už od pravěku se lidi živili masem . A je to prostě řetězec , jedno zvíře sní druhý , abychom ho mohli sníst my :D . Toť vše .

Rasismus

16. února 2011 v 17:55 | Lucy
Rasismus je hrozná věc , nechápu ty lidi , odsuzovat ostatní kvůly barvě pleti. To podle mě není správné . Nikdo za to nemůže . Je to tak , nwm co k tomuto tématu mám psát , určitě nechci nic kopírovat z googlu atd.. Jednoduše , podle mě kdo je rasista je uplnej magor . xD

Smysl života

9. února 2011 v 18:04 | Lucy
Smysl života ? Je nějaký vůbec , víme co je to budoucnost , ale smysl života . Na toto téma nedokážu odpovědet , co když ani nic takového neexistujeme . Života si vážíme , ale nakonec všeci stejně umřeme , nevím proč tomu tak je , je to vlastně hrozný , přoč lidé umírají .V životě bysme si měli užívat a minimálně do 20 let stvrdem ve škole a pak práce a práce a práce .Takže jednoduše , podle mě smysl života vlastně neexistje , jediné co existuje je budoucnost u každého je jiná někdo chce rodinu , někdo karieru , ale ve finále všichni umřeme .

Noční obloha

3. února 2011 v 15:35 | Lucy
Noční obloha je něco zajímavého , můžete vidět hvězdy , tisíce jiných hvězd , než jen tu kterou známe jako zdroj světla . Pokud se nám podaří můžeme vidět i planety , nebo s třeba měsíc , koukali jste se někdy na měsíc v úplňku , je nádhernej úplně přesně tam vidíte kde je měsíc prohloubenej a kde naopak má výstupky , je to opravdu něco úzasného .

Sebevražda

25. ledna 2011 v 17:59 | Lucy
Zajímavé téma , opravdu jsem na tím slovem nikdy nepřemýšlela , nechápu lidi kteří spáchají sebevraždu , je tolik různých možností jak s tím něco udělat , nevím na toto téma se mě nechce moc rozepisovat sorry , nemám s tím skušenosti a ani v mém okolí jsem nic takového nezažila xD .

Český jazyk

17. ledna 2011 v 18:42 | Lucy
Český jazyk samozřejmě náš mateřský , ale podle mě jeden z nejsložitelnějších jazyků a takových zbytečností , zrovna teď probíráme (opakujeme) v ČJ Slovesa , to byste nevěřili co tam jsou za nesmysli proč se u něj musí určovat např.: třída nebo vzor , naco to je sťežuje to jen a jen práci , podle mě by stačilo se naučit číst , psát a tedy hlavně psát bez gramatických chyb , ale naco nám je určování , kdo to může v životě potřebovat . Jinak Čeština jako jazyk nemůžu říct že je blbá je to náš jazyk , jsem Češi máme češtinu , to je asi vše .

Paranormální jevy

10. ledna 2011 v 20:01 | Lucy
Věříte na ně ? Já nemůžu říct , kdo ví , myslím že si nikdo nemůže být 100% stějně jako v předchozím tématu - Posmtný život . Je pravda že se něco takového dělo nedávno při vyučování , prostě zničeho nic začal klapat vypínač , bylo to zajímavý světlo furt svítilo , ale dá se to považovat za Paranormální jev ? A nebo jen za fyzikální jen ? Pokud jste viděli Paranormal activiti , já tedy jen útržkovitě - no byl to děs , jhe docela nemožný co se ve světě děje . Bohužel nwm , já věřím i nevěřím a co vy ?

Posmrtný život

8. ledna 2011 v 9:49 | Lucy
Posmrtný život , nevěřím na něj , ale myslím že by to bylo supr kdyby existoval dříve v Egyptě se do hrobek všech Faraonů dávalo zlato , jádlo a jen proto že věřily v posmrtný život , prostě nějak na to přijít museli , jedna věc je bohužel špatná , pokud opravdu něco takového existuje , nikdy se o tom nedozvíme , protože nám to nikdo neřekne .

Yaoi

29. prosince 2010 v 9:01 | Lucy
Vlastně jsem do teť ani neveděla co to je , ale má to co společné s Japonským mangem , myslím že všichny víte co je to manga a jestli ne , jsou to krezby , velmi dobré najít je můžeme v některých komiksách a nebo taky v pohádce Pokémon , to jsou manga obrázky , ale abychom šli k tématu , nebudu to tady psát !!!!

Bolest na duši

23. prosince 2010 v 10:18 | Lucy
Aniž se to nezdá , docela obtížné téma , každý to jednou zažil , něco ho velmi trápilo cítíte to když se něco stane ,cítíte sevřené srdce starosti z vás nemohou opadnout , chtěli byste v tu dobu být mrtví , nebo alespoň necítit .

Co si přeji k Vánocům

14. prosince 2010 v 19:02 | Lucy
No asi knihy Harryho Pottera , ale jinak nwm je to težké téma , navíc pro nerozhodný lidi jako jsem jsem já nejspíš vítězí ty knihy a nebo taky něco s Twilight tedy hlavně s Robertem a nebo se Simpsonama , no neuškodily by třeba DVD original Harry Potter xD a ani DVD Zatmění , ale škoda že je to tak drahý .

Můj vzor

8. prosince 2010 v 20:09 | Lucy
No docela težké téma , vlastně nemám žádný vzor člověk má být takový jaká je a každý je originál , každý má jiné cíle a samozřejmě každý umí něco jiného , ale asi jeden z mnoha mích snů je napsat knihu , nějakej trhák xD jestliže se jedná o literární vroz je to určitě J.K. Rowling a nebo Stephenie Meyerová , vynikající autogrky dvou neuvěřitelně báječných serii knih , ale i filmů . To je asi jedniné.

Má oblíbená kniha

29. listopadu 2010 v 18:55 | Lucy
Knih mám tedy více , mezi mé oblíbené patří Čtyři kamarádi v akci od spisovatele Thomase Breziny , ale bohužel musíme si uvědomit že z tech let jsem vyrostla , knihy určené pro děti od 10 let , už asi nebudou pro mě , ale myslím že velmy dobrými knihami jsou Twilight saga : Stmívání a dále Rozbřesk , (samozřejmě Nový měsíc a Zatmění) ale tyto dvě patří k mím oblíbeným , knihy určené pro všechny věkové kategorie , co víc dodat , spíš jen doporučuji přečíst .

Déjà vu

28. listopadu 2010 v 17:54 | Lucy
Déjà vu co je to vlastně ? Všichni to říkají , ale když se jich zeptáte co to vlastně je nedokážou vám to vystětlit a vlastěn je to jen pocit je pocit , obyčejný pocit který se zjeví z ničeho nic je to intenzivní pocit něčeho co jste už někdy dříve prožily .
 
 

Reklama


Free Visitor Maps at VisitorMap.org