Relikvie smrti

HP - Label Collection

3. dubna 2012 v 18:53 | Lucy
Mít tak peníze, neváhala bych a tuto edici si zakoupila. Pro fanouška HP totálně úžasný :). Nová edice všech DVD, samozřejmě dvoudiskové edice + popisky k lektvarům atd.. Bude v prodeji od 7.9.2012 a cena této edice se bude pohybovat kolem 350 euro ! :D

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

HP - Lily's Theme

14. ledna 2012 v 18:34 | Lucy
Nevím jak vám, ale mě osobně se soundtrack k Harry Potter a relikvie smrti 2 líbí nejvíce. Ta hudba je naprosto úžasná. A tuhle naporsto miluju ! :D

Harry Potter - THE END

8. ledna 2012 v 12:59 | Lucy
Pokud myslíte že hodlám s Harry Potterem skončit tak myslíte blbě. Je to jen název mého videa. Udělala jsem ho už dávno, ale teprv včera jsem si založila účet na youtube a video sem tam nahrála. Tak co líbí se vám ?

HP7 2/2 - nová fotka

5. ledna 2012 v 18:20 | Lucy
Nová fotka z Relikvii - Harry a Lord Voldemort.

HP7 1/2 - new photo

13. listopadu 2011 v 9:00 | Lucy
Objevila se nová fotka k relikviím (1. část).

HP7 - new photo

31. října 2011 v 17:51 | Lucy
Objevila se nová fotka k Relikviím.

HP7 2/2 - promo photo (Harry)

25. října 2011 v 17:52 | Lucy
Nová a krásná fotka k Relikviím. Tuhle fotku bych chtěla mít podepsanou, je prostě úžasná.

loading

imagebam.com

HP - Page to Screen (pictures)

2. října 2011 v 17:42 | Lucy
První ukázky z knihy HP a Page to Screen.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

HP - New promo

17. září 2011 v 6:53 | Lucy
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Recenze - HP a jeho 50 nej

17. září 2011 v 6:52 | Lucy
loading

Sice jsem říkala že jsem už nebudu psát recenze , ale toto je něco jiného . Všera jsem sem so dívala na tento dokument a jediné co můžu říct že to bylo supr . Nejprve jsem se trochu zalekla toho jak to tam začali odpočítávat - 50 scén , ale ve finále mně dokonce i mrzelo že jich tam bylo tak málo :D . Prostě úžasnej dokument a ještě k tomu tam byly i komentáře některých herců z Harry Pottera (Daniel , Emma , Rupert , Tom , Matthew ...) . Jediný co mně mrzelo , že scény z Relikvií 2. části dali až na konec , ale vůbec se nezapočítali do 50 nej a navíc tam byly scény z traileru , určitě mi dáte za pravdu , že scéna s Hermionou a Ronem v Tajenmé komnatě by tam měla patřit . Ráda bych třeba ještě uvítala nějaký podobný film , ale už né žebříček scén , ale třeba jak to natáčeli , to by bylo vážně supr .

Ještě včera , když jsem se dívala na CSFD , nebylo tam žádné hodnocení protože to zatím ohodnotilo jen pár lidí , ale když jsem se dnes podívala , předemnou to ohodnotilo už 71 lidí , ale k mímu překvapení dokument má pouze 63% . Já jsem mu samozřejmně dala plný počet . A musím jedině říct , ten kdo tomuto dokumentu dá poze jednu hvězdičku , nemůže bejt žádnej Potterovskej fanoušek .

Harry Potter a jeho 50 nej

16. září 2011 v 17:45 | Lucy

loading

Včera jsem procházela TV program a tam jsem si všimla, že dnes by měli dávat Harry Potter a jeho 50 nej . Až do této doby jsem vůbec netušila že něco takovéhoto existuje . V tomto dokumentu můžete vidět během 70ti minut 50 nejlepší okamžiků z Harryho Pottera . To samozřejmě ze všech dílů od prvního - Kámen mudrců až po poslední - Relikvie smrti část 2.. Dokument byl natočen v roce 2011 a bude doplněn o krátké komentáře herců a štábu . Takže dnes v 18:50 na Nova Cinema . Dokument končí v 20:00 a přesně v tuto dobu začíná na TV Nova Harry Potter a Fénixův řád . Ještě aby ne je taky Potterovský pátek .

HP7 - very good photo

11. září 2011 v 8:23 | Lucy
Je možný že tahle fotka tady už je xD , takže se předem omlouvám , ale prostě mně zase pobavila xD .

HP7 - Potters family

11. září 2011 v 8:21 | Lucy

HP7 - 29 new photos

11. září 2011 v 8:20 | Lucy

Harry Potter : Page to Screen - CZ nebude ?!!

5. září 2011 v 17:52 | Lucy
No jak jsem viděla na pár blogách o HP , psali tam že pokračování knížky Harry Potter a Filmová kouzla a to HP - Page to Screen se nebude vydávat ve slovenštině . Napadlo mně napsat do vydavatelsví , které vydalo předchozí knihu a to Slovart . A bohužel mně jejich odpověď moc nepotěšila , napsalali mi že vydání této knihy neplánují . I když naplánují neznamená nevydají že , ale i tak bych tomu moc velké naděje nedávala . Doufejme že se toho ujme jiné vydavatelsví . A my jako fanoušci budeme mít novou knížku do sbírky . Pokud jim chcete taky napsat a zeptat se je na nějakou otázku , tak mi napište na mail - LuciQ0011@seznam.cz a já vám pošlu mail . Nechci aby to tam měli zaspamovaný kvůli tomuto článku.

HP7 - Daniel s režisérem

3. září 2011 v 7:30 | Lucy

HP LEGO - first poster

1. září 2011 v 17:21 | Lucy
První plakát ke hře LEGO Harry Potter roky 5-7 .

Severus Snape je nejoblíbenější postavou z HP

1. září 2011 v 17:14 | Lucy
Už dlouho se o tom mluvilo , ale až tímto se to potrvdilo . Na nějaké stránce proběhlo hlasování o nejoblíbenější postavu a zvítězil Severus Snape . Jediný co se mně tam nelíbí je , že Fred a George jsou odděleni ! Jak už jsem říkala , zvlášť stojí za prd , ale dohromady jsou prostě super .
1. Severus Snape
2. Hermiona Grangerová
3. Sirius Black
4. Harry Potter
5. Ron Weasley
6. Lenka Láskorádová
7. Ginny Weasleyová
8. Albus Brumbál
9. Dobby
10. Draco Malfoy

Harry Potter - CZ edice 8 dílů

1. září 2011 v 11:45 | Lucy
Na internetu se objevily už různé edice , v poslední době to byla edice z Německa a z Francie . A dnes jsem narazila na českou edici všech osmi dílů . Celkem 1025 minut Harryho Pottera v prodeji od 11.11.2011 na filmarena.cz za 1799 Kč . To je cca 224 Kč na jeden díl . Což je vlastně super cena . Celkem tam tedy bude 16 DVD , jak to už bývá ke každému jedno bonusové . Nejspíš vím co si budu příz na vánoce xD .

Harry Potter: Roky 1-7b (Kolekce) (16 DVD)

Obal k filmu Magic Beyon Worlds

29. srpna 2011 v 7:15 | Lucy
O tomto filmu jsem vůbec nevěděla . Je to vlastně životopis J. K. Rowlingové .

HP edice - Německo 1-8

26. srpna 2011 v 19:29 | Lucy
Na stránce Amazon.de , bylo odhaleno že nová sběratelská edice , kde bude všech osm dílů (od Kamene mudrců po Relikvie smrti část 2. ) se začne prodávat od 31.12.2011 . Obsahem edice bude i album , které zachycuje klíčové momenkty všech filmů . Edici si můžete koupit i na Blu-ray a nebo normálně na DVD . Cena Blu-ray edice by měla vyjít na nějakých 2150 Kč .
MŮJ NÁZOR : Mně by celkem zajímalo , na kolik by vyšla DVD edice . Ráda bych si nějakou koupila , originální mám pouze 2 díly . A nějaká edice tak do té tisícovky by byla dobrá . Ani by tam ta knížečka být nemusela .

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

HP - Cast wraps

21. srpna 2011 v 21:37 | Lucy
Je možný že jsem tu toto video už dávala , ale prostě se mně nepřestává líbil . Je vážně úžasný , hlavně jak ke konci mluví Daniel . Je to neuvěřitelný , ale jak se prostě změnily , hlavně trio a pak taky Draco a Nevil . Když jsem viděla první díl , což bylo nedávno , prostě jsem to pořát musela zastavovat a dívat se na ty malý a roztomilý tvářičky . Je to úžasný , v celé serii můžeme vidět jak se herci rostou .

Virtuální Bradavice

20. srpna 2011 v 13:56 | Lucy
Ahoj , pokud se chcete zaregistrovat do nějakých virtuálních Bradavic , právě teď je ta správná chvíle . Přímají žáky vždy jen v srpnu a září . Můžete tam dělat brigády , povídat si s ostatními fanoušky a nakupovat . Já jsem se zaregistrovala do dvou a to :


Ale je mně jasné že obě nebudu stíhat a proto hrajete někdo na těchto stránkách ? Která je lepší nebo do které se zaregistrujete vy ?

EDIT: U stránky hocz.org je mnohem lepší grafika , ale stránka bradavice.eu má dobré funkce , tak a teď kterou si vybrat.


HP - Studio Tour London

19. srpna 2011 v 11:16 | Lucy
Jestli se někdy dostanu do Anglie , tak to tam určitě navštívím .

Společnost Warner Bros. zaslala tiskovou zprábu odhalující první
Londýně. Tato studia otevřou fanouškům, kteří si budou moci projít
skutečné scény (kulisy), na kterých se 10 let natáčelo všech osm
potterovek. Náhled na první pohled na muzeum zvenčí, vidíte níže.
imagebam.com
Warner Bros. Studio Tour v Londýně - The Making of Harry Potter bude
otevřeno pro veřejnost až na začátku příštího roku, ale prodej vstupenek
bude zahájen již 13. října tohoto roku. Ceny vstupenek byly stanoveny na:
28 liber pro dospělého a 21 liber pro dítě.

Nova and Harry Potter

19. srpna 2011 v 11:05 | Lucy

I televize Nova propadla manii Harry Potter . A dnes 19.8.2011 odvisílají první díl - Harry Potter a kámen mudrců . Dříve to bylo tak že pár dílů měla TV Prima a pár zase Nova . Takže díly vlasně nešli po sobě , když se Prima a Nova nebyli schopní domluvit . Dnes už Nova odkoupila práva na ostatní díly . Na Nově můžeme v průbehu vidět celkem 5 dílů a to každý pátek v už zmiňovanou dobu . Šestý díl by měli vysílat na konci tohoto roku . Na sedmí a osmí si bohužel budeme muset počkat . Sedmí díl tedy Harry Potter a Relikvie smrti část 1. by měla být vysilaná tak do dvou let a na osmí díl tedy Relikvie smrti 2 si bohužel počkáme o rok déle . Pokud jste si všimli , dnes i Snídaně s Novou byla zaměřena na Harryho Pottera , dokonce i se soutěží . Nějaké info říkali v 6:50 , 7:50 a do třetice všeho dobrého i v 8:50 , kde proběhlo vyhodnocení soutěže . Informace si myslím , pro nás fanoušky nebyli zas tak důležite . Zmiňovali se o premiéře v Londýně atd. , vše co si mů
 
 

ReklamaFree Visitor Maps at VisitorMap.org