Daniel - Ostatní

Daniel - Žena v černém (kniha)

11. února 2012 v 12:40 | Lucy
Od 15.2.2012 bude v prodeji kniha Žena v černém, v jejiž filmové verzi je v hlavní roli Daniel Radcliffe. Takže knížku si přidávám na seznam a až ji někde uvidím tak si ji musím koupit :D

žena v černém.jpg

Daniel - Daniela vystřída Darren

3. prosince 2011 v 14:19 | Lucy
Zanedlouho vystřídá Daniela Radcliffe úžasný herec a zpěvák Darren Criss, známí z Glee. Přemýšlím, jestli mám Darenovi taky na Brodway napsat.

Daniel - jako Allen Ginsberg ve filmu 'Kill Your Darlings'?

1. prosince 2011 v 17:41 | LucyDaniel Radcliffe se nedávno vyjádřil o možné roli, kterou by ztvárnil v roce 2012. Již dříve zde byly zvěsti, že Daniel bude hrát gaye. Dnes se dozvídáme, že tím projekte by mohl být životopisný film o spisovatelích: Allen Ginsberg, Jack Kerouac a Lucien Carr a jmenoval by se Kill Your Darlings. Daniel v tomto filmu údajněztvární postavu Ginsberga. BERME OVŠEM TUTO INFORMACI ZA NEPOTVRZENOU!

Daniel - podle médii se bude ženit !

22. srpna 2011 v 17:42 | Lucy
Paparazi zastihli nedávno Daniela s nějakou ženou jak procházejí ulice New Yorku . Později se zjistilo že je to Rosanne Cokerová - byla členkou štábu (Harry Potter) . Je jí 22 let a s Danielem se seznámila na natáčení HP a princ dvojí krve , kde mu dělala asistentku . A to by jsme nemohli znát media , aby nám z toho neudělali nějakou aféru . Podle deníku The Sun Daniel přiznal , že jsou zasnoubeni .

Můj nároz : Myslím že je to nesmysl , ale samozřejmě nic není 100% . Co si myslíte vy ? Bude se Daniel opravdu ženit ?

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Daniel - Interview

5. července 2011 v 8:26 | Lucy
Daniel podával rozhovor k propagaci Relikvií smrti .

Daniel Radcliffe - The Amateur Photographer

18. února 2011 v 17:19 | Lucy
Lucy-news.blog.cz
Daniel Radcliffe připraven hrát v "The Amateur Photographer"!

Internetový portál Variety hlásí, že filmová Harry Potter hvězda - Daniel Radcliffe, je obsazen do nezávislé komedie "The Amateur Photographer"! Níže si můžete přečíst krátkou synopsi filmu!

"Příběh v roce 1970 sleduje mladého muže, který objeví své umělecké vlohy potom, co ho obyvatelé malého ospalého městečka Nová Anglie, vybrali jako fotografa svých nejintimnějších chvílí."

Režisérské židle se ujme Christopher Monger, který napsal také scénář. Zatím si na další informace, včetně toho, kdy a kde se začně natáčet budeme muset počkat...

V současné době zkouší Daniel na Brodwayi muzikál Jak uspět v podnikání bez opravdové snahy. Daniel Radcliffe je dále spojován také s remake filmu All Quiet on the Western Front, jehož výroba by se měla začít v roce 2012!

Daniel v Brodawayi

12. ledna 2011 v 18:02 | Lucy
Jak můžete číst Daniel bude vystupovat v Brodawayi , což je dobré pro nás sběratele autogramů . Adresu mám a tet vám pomůžu co všechno dát do obálky , aby vám to vyšlo .
Obálka by měla obsahovat : 1. Dopis , 2. Mezinárodní odpovědka , 3.lísteček s avší adresou , 4.Fotky
 
 

Reklama


Free Visitor Maps at VisitorMap.org