Září 2011

Tomáš Klus - Všechnopárty

28. září 2011 v 18:29 | Lucy |  Tomáš Klus
Úžasný video.


Tomáš Klus - CD RACEK

28. září 2011 v 17:48 | Lucy |  Tomáš Klus
Včera vyšlo očekávané album Racek od Tomáše Kluse a okamžitě se na youtube ty písničky objevily. Sice jsem říkala, že je nebudu poslouchat do té doby něž si to album nekoupím, ale taky kdy se třeba dostanu do nějakého CD shopu. Jak se tak koukám na Uloz.to to ještě není, ale přináším vám alespoň malou ochutnávku - moc hezká písnička.


VŠECHNO JE NA HOV...=D

27. září 2011 v 19:19 | Lucy |  Deníček/Vzkazy/Keci
To jako vážně nekecám, včechno je opravdu na nic. A to mi ještě dneska přišlo RTS od Tonyho Hawka, ale alespoň to vynadradily nově vyolané fotky, takže můžu zase posílat!!! Ve škole opět nuda a to je už co říct, většinou se tam nikdy nenudím (samozřejmně myslím dobu přestávek). No a myslím že jsem se kompletně zbláznila!!! :D Už poslouchám jenom Tomáše Klusa a nic jinýho, na filmy bohužel není čas, ale plánuji shlédnout Planetu opis a Vodu pro slony (česky) a do kina už máme naplánovaný jít na Tři mušketýry s Orlandem Bloomem :P. Ale jinak nemám čas na nic jinýho a ani na knížky!!! A to je hrůza, už bych někdy měla dočíst toho Harryho Pottera (právě čtu 6. díl, ale 5. jsem přeskočila :P) a budu mít všechny. A pak začnu číst Vodu pro slony, teda samozejmně až si ji koupím, takže až něco našetřím, protože jak já to vidím všechno moje nový kapesný padne na nový dopisy. Mohly by to poštovný slevnit nemyslíte?! A dalším problém je že nemůžu sehnat anglický známky !!! Už vážně nevím co mám dělat :(.

Tomáš Klus - Až /music,text,akordy/

25. září 2011 v 16:56 | Lucy |  Tomáš Klus

Amirozpustím D dým. A k tomu.
GSkončí další den. C Tak půjdem.
AmiOba domů. DZa tím svým. G
Štěstím C. Jsem kolemjdoucí z davu.
Součást Osudu. A budu.
Tebou znovu oslněn.

Až rozpustíš si vlasy. Zítřek bude tmou.
Asi. Jednou je budu česat já.
Jsou plný krásy. Otevřu okno.
Aby. Všechno bylo blíž.
Tady. Vždyť víš.

REF.
Zatím Emimi nikdo nevěří.Ami Mý vzdušný zámky.
FU dveří. Jen Ty jsi na oko smutná.C
EmiA co mám dělat. Když jsme tři.Ami
Ty jsi ta co s láskou nešetří.F
Ty jsi ta na oko smutná.C

Láhev vína dohasíná. A Ty jsi.
Zas tak jiná. Jsi moje.
Vím to jenom já. Jsi srdcevrah.
Mých snění. Na stěnách.
Fotky mění. Slzy v hrách.

REF.

Jsme dva různý světy. Dvě míjející se planety.
Jsme dvě kosmický lodě. Starý fráze v křoví.
Poví Ti je on. Tvůj přítel.
Plyšový seladón.

REF.

FOTO - Tomáš Klus /18.9.2011/

25. září 2011 v 16:30 | Lucy |  Fotografie
Fotka byla vyfocena na Kunštátském hrnčířském jarmarku v neděli 18.9.2011 při podepisování autogramů. Fotku jsem upravila v programu PhotoFiltre. Foceno mojí Nokii 5230 :D .


KONTROLA AFFS

25. září 2011 v 15:16 | Lucy |  OTHER

No sice jsem říkala že nic takového tu dělat nebudu, ale nakonec jsem se rozhodla pro opak. Jsou tu lidi, kteří na můj blog vůbec nechodí a to mně štve. Takže jestli chceš zůstat i nadále mím Aff vyplň :D
PŘEZDÍVKA :
BLOG :
Nic víc po vás nechci, kdo nevyplní do 1.10.2011 tak toho prostě mažu.

PRODLOUŽENO DO 8.10.2011


Robert - In shop T.I.N.I.

25. září 2011 v 15:01 | Lucy |  Robert - Foto
No konečně se alespoň objevili nový fotky, Robert v obchodě s vážně super názvem This Is Not Ikea :D. A pak dole fotky, toho co si Rob koupil, já bych si to teda nekoupila :D .


Joe Jonas - Just In Love

25. září 2011 v 14:44 | Lucy |  Music
Po dlouhé době přidávám zase nějakou písničku. Tentokrát je to Joe Jonas, sice už nejsem faninkou Jonas Brothers, ale jeho písničky se mně opravdu líbí, je to úplně jiný styl něž mají JB a to se mně na tom líbí .


Tom - New photo (Faut)

24. září 2011 v 7:57 | Lucy |  Tom Felton
Tahle fotka je dokonalá !!! Moc mu to tam sluší :D


Robert - very old shoot (2005)

24. září 2011 v 7:55 | Lucy |  Robert - Foto
Jeden z prvních shotů :D mně se náhodou libí a musím souhlasit s mím Aff - MiA. Bohužel nejsou žádné novinky :( .

Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket

Amanda - with her dog

24. září 2011 v 7:53 | Lucy |  Amanda Seyfried - Foto
Amanda s jejím pejskem Finnem :D

00644_Preppie_Amanda_Seyfried_shopping_with_her_dog_in_LA_2_122_479lo.jpg

STATISTIKA - 12.9. 2011 - 18.9. 2011

24. září 2011 v 7:38 | Lucy |  STATISTIKA
Pondeli: 75
Utery: 18
Streda: 86
Ctvrtek: 87
Patek: 76
Sobota: 118
Nedele: 111

Celkem: 571

STATISTIKA - 5.9. 2011 - 11.9. 2011

24. září 2011 v 7:37 | Lucy |  Kellan Lutz
Pondeli: 91
Utery: 108
Streda: 31
Ctvrtek: 74
Patek: 64
Sobota: 89
Nedele: 104

Celkem: 561

SORRY =D

21. září 2011 v 18:18 | Lucy |  Deníček/Vzkazy/Keci
Opět se vám moc omlouvám za neaktivitu, ale prostě ta škola je hrozná! Takže prostě na blog nemám moc času, ale rozhodně neplánuji končit, blogaření mně opravdu baví. Sem tam přidám nějaké novinky, ale dnes to moc kladně nevidím, jenom na zítrek máme dva testy z RJ a AJ. Dneska jsem totálne podělala ČJ a na příští týden hned na pondělí dva testy :(((. To prostě nezvládám, teď už nemám čas ani na psaní povídek a už ani na filmy a hlavně na knížky :(((. Ta škola je hrozná.PŘIDEJ SE !!!

18. září 2011 v 10:14 | Lucy |  Deníček/Vzkazy/Keci
DNES JE DOBA , KDY MÁ KAŽDÝ FACEBOOK A TAK MNĚ NAPADLO UDĚLAT JEDNU STRÁNKU O HARRY POTTEROVI . VYTVOŘILA JSEM JI TEPRVE VČERA , ALE I TAK PROSÍM DEJTE "LAJKA" . UDĚLÁTE MI TÝM VELKOU RADOST A MŮŽETE TAKY PŘIDÁVAT FOTKY , VIDEA , KOMENTY , LAJKY A NEBO SDÍLET . MŮŽETE TAKÉ ZODPOVÍDAT NA OTÁZKY . TAKŽE PROSÍM PŘIDEJTE SE A KOMENTUJTE !!! XD

TADY


SRY !!!

18. září 2011 v 8:28 | Lucy |  Deníček/Vzkazy/Keci
Moc se vám omlouvám za neaktivitu , chtěla jsem vám v sobotu a dnes v neděli zveřejnit pár článků , ale nějak mně blbne internet . Včera mně furt vypadával a dneska je strašně pomalej . Jsem ráda že vůbec můžu zveřejnit tento článek . Včera jsem byla na Jarmarku v Kunštátě . No řeknu vám byla tam velká nuda , dnes to bude 100% lepší , bude tam totiš Ríša Nedvěd , kouzelník z Českoslovenko má talent , a pak ještě Tomáš Klus . Od obou doufám získám autogramy :D . No , ještě k tomu včerejšu :D , ty autobusy jsou hrozný :D , zjistila jsem že ten autobus , kterým jsem chtěla jet vůbec nejel :D a tak jsem tam šla pěšky (z naší vesnice je to asi 3 km) a jelikož byla sobota , moc autobusů nejezdí tak jsem šla i naspátek pěšky :D to byla taková menší procházka :D . Pujde někdo z vás taky na Jarmark ? :D

Robert - Scany a Rozhovor (Premiere Magazine)

17. září 2011 v 6:57 | Lucy |  Robert - Ostatní
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Premiere: Jak dlouho trvalo natočení obou filmů?
Robert: 8 měsíců!
P: Kristen nám řekla 6.
RP: Já jsem musel zůstat dýl.
P: Probudil ses někdy a říkal sis: "Nemůžu uvěřit, že pořád točíme tenhle film."?
RP: Určitě, víte, jen dva měsíce jsme strávili natáčením v jedné místnosti před obrovským zeleným plátnem.
P: Doufám, že to byla postelová scéna!
RP: Ne! Postelovou jsme měli za den. Museli jsme točit scény, kde se nic neděje. Byli jsme uvěznění v té místnosti se zeleným plátnem a podlahou pokrytou umělým sněhem a doslova jsme strávili náš den pronesením jednoho slova, koukáním si vzájemně do očí, snažením se vypadat tak intenzivně, jak jen to jde.
P: Nikdo ti neřekl, že jsi byl součástí experimentu?
RP: Přesně to to bylo, "Na 8 týdnů vás dáme do téhle zelené místnosti a uvidíme, kdo odpadne první."
P: Přišel Bill Condon na plac se svým Oscarem v ruce?
RP: Ne, takový není. Ale nemyslím si, že si uvědomuje, do čeho se pustil. Ale je to člověk, který se moc nestresuje, nebo to umí dost dobře skrývat. Je to vážně zábavné. Všichni za ním běhali, křičící: "Bille, viděl jsi tohle? Je to nesmysl!" A on se na ně jen podíval a řekl "Já vím, je to šílený." A v další vteřině byl pryč.
P: I tak se dají řešit problémy.
RP: Měli byste ho vidět. "Úplně s tebou souhlasím. Je to hrůza." A pak zmizí na celej den. Je s ním velká sranda a tak se snažil dostat něco ze svého humoru i do filmu. Twilight sága není zrovna známá pro svoji vtipnou stránku, předešlí režiséři lpěli na úzkostlivém pojetí. Začátek posledního filmu je úplný opak: světlý, uvolněný…

HP - New promo

17. září 2011 v 6:53 | Lucy |  Relikvie smrti
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Recenze - HP a jeho 50 nej

17. září 2011 v 6:52 | Lucy |  Relikvie smrti
loading

Sice jsem říkala že jsem už nebudu psát recenze , ale toto je něco jiného . Všera jsem sem so dívala na tento dokument a jediné co můžu říct že to bylo supr . Nejprve jsem se trochu zalekla toho jak to tam začali odpočítávat - 50 scén , ale ve finále mně dokonce i mrzelo že jich tam bylo tak málo :D . Prostě úžasnej dokument a ještě k tomu tam byly i komentáře některých herců z Harry Pottera (Daniel , Emma , Rupert , Tom , Matthew ...) . Jediný co mně mrzelo , že scény z Relikvií 2. části dali až na konec , ale vůbec se nezapočítali do 50 nej a navíc tam byly scény z traileru , určitě mi dáte za pravdu , že scéna s Hermionou a Ronem v Tajenmé komnatě by tam měla patřit . Ráda bych třeba ještě uvítala nějaký podobný film , ale už né žebříček scén , ale třeba jak to natáčeli , to by bylo vážně supr .

Ještě včera , když jsem se dívala na CSFD , nebylo tam žádné hodnocení protože to zatím ohodnotilo jen pár lidí , ale když jsem se dnes podívala , předemnou to ohodnotilo už 71 lidí , ale k mímu překvapení dokument má pouze 63% . Já jsem mu samozřejmně dala plný počet . A musím jedině říct , ten kdo tomuto dokumentu dá poze jednu hvězdičku , nemůže bejt žádnej Potterovskej fanoušek .


Free Visitor Maps at VisitorMap.org