Srpen 2011

FILM - Šmoulové

31. srpna 2011 v 15:03 | Lucy |  FILMY - FILMY

Obsah:
Rodinná komedie, ve které se pojí animovaný i hraný film, uvádí na plátna kin všem dobře známé modré hrdiny, Šmouly. Zlý čaroděj Gargamel vyžene Šmouly z jejich vesničky a během následného pronásledování všichni společně projdou kouzelným portálem, který je zavede do našeho světa, přímo doprostřed newyorského Central Parku. Malí modří Šmoulové musejí dát hlavy dohromady a najít způsob, jak se dostat zpátky domů do vesničky dříve, než je Gargamel znovu vystopuje.

Na Šmoulech jsem byla v kině a hodně mně to překvapilo . I když je pravda že tento film , jsem opět volila kvůli hercům a to hlavně kvůli Neilu Patricku Harrisovi , kterého znám hlavně ze seriálu How I Met Your Mother. A pak taky kvůli herečce Jayma Mays známou hlavně díky seriálu Glee . Jsem moc ráda že jsem na ten film šla . Šmoulové tam jsou strašně roztomilí . A v hlavním šmoulem není jako vždy Taťka Šmoula , ale Nešika , můj oblíbenec xD .


BD - potisk na trika

31. srpna 2011 v 12:14 | Lucy |  Rozbřesk
Tyhle BD potisky jsou opravdu supr . Chci s Edwardem !!!

http://i.imgur.com/WUN7c.gif

BD - záložky

30. srpna 2011 v 18:06 | Lucy |  Rozbřesk
Ty záložky jsou supr , ještě hezčí než z Eclipse . Doufám že bude k dostání i v ČR . Hlavně ta s Edwardem .


Robert - shoot pro TV week (2010)

30. srpna 2011 v 17:31 | Lucy |  Robert - Foto
Tento shoot nemá chybu a Robovi to tam moc sluší .
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

FILM - Králova řeč

30. srpna 2011 v 17:12 | Lucy |  FILMY - FILMY

Obsah:
Po smrti otce, anglického krále Jiřího V. (Michael Gambon) a skandální abdikaci krále Eduarda VIII. (Guy Pearce), je Bertie (Colin Firth), který celý život trpí vadou řeči, nečekaně korunovaný králem Jiřím VI. Země stojí na prahu 2. světové války a zoufale potřebuje silného vůdce. Proto králova žena Alžběta (Helena Bonham Carter), budoucí královna matka, domluví svému muži setkání s excentrickým terapeutem řeči Lionelem Loguem (Geoffrey Rush). Po tuhém začátku se tito dva ponoří do neobvyklého způsobu léčby a časem mezi nimi vznikne nenarušitelné pouto. S pomocí Loguea, rodiny, vlády a Winstona Churchilla (Timothy Spall) král překoná koktání a pronese zásadní řeč v rádiu, která inspiruje anglický lid a spojí jej ve válečné bitvě .

Film mě lákal už jen kvůli tomu obsazení . Mám ráda Colina Firtha , hlavně v Mamma mia . Geoffrey Rush je vážně taky úžasnej a toho znám z Pirátů z karibiku . No a Michaela , Helenu a Timothyho znám z Harryho Pottera . Film je opravdu dobrý a vlastně úplně jiný než dnešní filmy a možná i tím se mně tak líbil .


I love movies !!! xD

30. srpna 2011 v 16:59 | Lucy |  Deníček/Vzkazy/Keci
No je to normální ? Už jenom jeden den !!! Jedne den a musím zpět do školy , i když je pravda že se tam na pár lidí hodně těším i když jsem je vlastně výdávala během prázdnin . No mohli jste si všimnout nových rubrik na téma Movies . Návštěvníci tohoto blogu musí vědět že se ze mě stal filmovej maniak . Budu sem dávat nějaký ty filmový novinky . Jsem opravdu velkej filmovej manial , ještě aby ne , vždyť jsem časák Bravo vyměnila za FilmStage . I když i to Bravo si někdy koupím . No a asi už tu nebudu dávat moje hodnocení filmů . To kdyžtak vždycky připíšu k článku o tom daném filmu . No a taky jsem objevila úžasnýho zpěváka a tím je Mark Salling . Fanoušti Glee už porstě musí vědět . Nikdy bych neřekla že se mně jeho styl hudby zalíbí a vlastně je supr xD .


Autogram - Channing Tatum

30. srpna 2011 v 16:52 | Lucy |  Moje AUTOGRAMY
Tento autogram mně přišel taky včera a hned se řadí mezi mé nejoblíbenější !!! Channing je naprosto úžasnej , hlavně v Drahý Johne , kde si zahrál po boku mé nejoblíbenější herečky Amandy Seyfried . A ještě podepisuje s věnováním . Je strašně hodnej a zaplatil i poštovný . Prostě úžasnej . A k tomu ta americká známka nebyla orazítkovaná !!!

ODESLÁNO : 24.5.2011 - fotka , obrázek , dopis , papírek s adresou
PŘIJATO : 29.8.2011 - fotka i obrázek věnovaný

Autogram - Shirley Henderson

30. srpna 2011 v 16:49 | Lucy |  Moje AUTOGRAMY
Včera mně přišel zase nějakej autogram a jsem za něj strašně ráda . Moc se tady rozepisovat nebudu , protože všechno píšu na svým blogu o autogramech - LuciQ-autogram.blog.cz . Ale je to další autogram do mé sbírky Harryho Pottera a vlastně taky do Deník Bridget Jones. Shirley je hodná , naplasa mně dopis , vyplnila dotazník , přidala vlastní fotku a k tomu zaplatila poštovné . Je jenom pár lidí , kteří vám napíšou dopis a odpoví na otázky a tech lidí by jsme si měli vážit .

ODESLANÉ : 19.7.2011 - Dopis , dotazník , lísteček s adresou , obrázek
PŘIJATO : 29.8.2011 - Podepsaný obrázek a její fotka , její dopis , dotazník vyplněný

Robert - Entertaiment weekly photshoot

29. srpna 2011 v 12:26 | Lucy |  Robert - Foto
Je klidně možný že tyhle fotky tu už jsou , ale jsou tak úžasný , že je sem budu klidně dávat pořát .

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Obal k filmu Magic Beyon Worlds

29. srpna 2011 v 7:15 | Lucy |  Relikvie smrti
O tomto filmu jsem vůbec nevěděla . Je to vlastně životopis J. K. Rowlingové .


Robert - Nice photos (TV week shoot)

28. srpna 2011 v 20:09 | Lucy |  Robert - Foto
Tento shoot se mně strašně líbí !!!

imagebam.com imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Robert - Bel Ami (stills)

28. srpna 2011 v 20:03 | Lucy |  Robert - Foto
Na ten film se moc těším .

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Návod - odznáček

28. srpna 2011 v 18:40 | Lucy |  Návody
Jak už možná víte , stala jsem se doslova filmový maniakem a zároveň mám ráda odznáčky . Ale taký filmový odznáček by vás vyšel na 30 Kč . A já vám poradím jak udělat svůj vlastní odznáček , na který můžete být pyšní a vynde vás opravu na minimum .

Co potřebujete ?
Jakýkoliv starý odznak
obrázek
lepidlo
lak

Dále v celém článku

HOLA HOLA ŠKOLA VOLÁ

28. srpna 2011 v 17:41 | Lucy |  Deníček/Vzkazy/Keci
Je toto možný , sotva začnou prázdniny , už je tu škoda . A spoustu výdajů a zase šetření . No blíží se škola , blíží se i zima a sníh a musím si koupit snowboard . A pak musím šetřit na řidičák . A řeším opravdu velkem problém a to ten , jestli si ho mám udělat na jaře , když ještě bude škoda a nebo až v létě , ale to si chci zase najít nějakou pořádnou brigádu , když už mně konečně bude 15 . No to jsou ale problémi co . Za celý prázdniny jsem opravdu hodně změnila svůj názor , ale opravdu hodně a doufám že jsem se změnila i sama o sobě . Nebudu se nikoho doprošovat , jako to bylo v celém miném školním roce a poslední rok jen přetrpím , protože vlastně se těším na střední - nový lidí a nový přátelé . A teď hlavně půl roku snažení a pak půl roku ulejvání , když už na tech známkách nesejde !!! xD Já nechci do toho ústavu jménem škola !!!

STATISTIKA - 15.8. 2011 - 21.8. 2011

28. srpna 2011 v 17:36 | Lucy
Pondeli: 73
Utery: 47
Streda: 96
Ctvrtek: 55
Patek: 108
Sobota: 85
Nedele: 95

Celkem: 559

SKATE - Odznáčky

28. srpna 2011 v 17:34 | Lucy |  Skate & Street
Správnej skejťák by měl "ujíždět" na odznáčcích . Mám jich taky doma pár , i když né zrovna tolik . Mně se třeba nalíbí ty odznaky s lepkama atd. , ale všechny taky nejsou špatný . Ale bohužel odznaky jsou drahý - bohužel . Tyhle bych chtěla !!!


Autogram - Richard Griffiths

28. srpna 2011 v 17:29 | Lucy |  Moje AUTOGRAMY
V pátek na mně čekal další dopis z Anglie. A to od Richarda , a tento týden už můj třetí úspěch do mé sbírky Harryho Pottera . Jsem ráda že přišel a dokonce zaplatil i 8p , protože já nemám 68p známku , ale jenom 60p a nebyl u toho žádnej dopis , že na to nemá peníze xD . Já ho znám jako Harryho strýce Vernona . No , ale mohl by si už někdy koupil lihovku , protože jak jsem si tak všimla , skoro každej má alespoň jeden podpis rozmazanej a já taky . No aspoň že mně přišla neorazítkovaná známka .
ODESÁNO : 17.8.2011 - dopis , 2 fotky , obálka se ang. známkou
PŘIJATO : 26.8.2011 - moje 1 fotky podepsané v mé obálce
ADRESA :
Richard Griffiths
Bearley House
Snitterfield Road
Bearley
Stratford-upon-Avon
CV37 0SJ
UK


HP2 - Dnes na Nově

26. srpna 2011 v 19:40 | Lucy |  Tajemná komnata
Dnes v 20:00 dávají v pořadí druhý díl Harryho Pottera , takže Harry Potter a Tajemná komnata . V plánu mají ještě třetí díl - Vězeň z Azkabanu , čtvrtý - Ohnivý pohár a pátý - Fenixův řád a to každý pátek . Pokud to dnes nestihnete , hned zítra v 8:45 dávají reprízu . Celý film má 161 minut a v televizi se nám to o 34 minut protáhne díky reklamám . No nevím , ale není lepší si pustit DVD ?


HP edice - Německo 1-8

26. srpna 2011 v 19:29 | Lucy |  Relikvie smrti
Na stránce Amazon.de , bylo odhaleno že nová sběratelská edice , kde bude všech osm dílů (od Kamene mudrců po Relikvie smrti část 2. ) se začne prodávat od 31.12.2011 . Obsahem edice bude i album , které zachycuje klíčové momenkty všech filmů . Edici si můžete koupit i na Blu-ray a nebo normálně na DVD . Cena Blu-ray edice by měla vyjít na nějakých 2150 Kč .
MŮJ NÁZOR : Mně by celkem zajímalo , na kolik by vyšla DVD edice . Ráda bych si nějakou koupila , originální mám pouze 2 díly . A nějaká edice tak do té tisícovky by byla dobrá . Ani by tam ta knížečka být nemusela .

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Free Visitor Maps at VisitorMap.org