Květen 2011


KONEČNĚ DOMA !!!

7. května 2011 v 18:39 | Lucy |  Deníček/Vzkazy/Keci
No......Já su mrtvá , včera hokej až do večera !!! A ráno hned hasická soutěž !!! To bylo hrozný vztávání , já su totálně mrtvá . Sme odjížděli asi v 8:00 a směr Velké Opatovice !!! Ale jako neskutečně moc lidí , na řadu jsme se dostali až kolem 14:00 . Nevěřili byste jak su unavená !!! No ani nwm jestli zejtra pudu na pouť , já to nijak moc nemusím . Na kolotoče nechodím no už tak 2 roky . Nějak mě to neba , navíc ty kolotoče jsou na prd . Když jsem byla v Itálii , tak jsem jednou byla na horské dráze , to bylo něco , ale tyto kolotoče jsou slabý xD . A zejtra muséte zase fandit !!! Ale přesně nwm kdy hrajem , všude maj jinej čas , nenávidím , když mají chyby v novinách !!!


HA xD

6. května 2011 v 19:25 | Lucy |  Deníček/Vzkazy/Keci
Twl , já už fkt nevím co s nadpisama . Ty jsou prostě nejhorší . Ale dneska super den , ve třídě to bylo naprosto suproví . Hlavně v češtině !!! Sme tam skládali básničky , samozřejmě to nebyl náš úkol , měli jme dělat nějaký cvičení , ale to po nás nikdo chtít nemůže . No nakonec ty zapsaný básničky skončili u učitelky !!! ( nechupu proč nám je zabavila ! ) Dneska prostě super den . A venku to počasí , to je prostě super .No a dostali sme známku z matiky , hahaha , to bylo jako zajímaví . Ale jako kulu jsem nedostala mám čtyřku xD . Ani hasič neska nebil nejhorší . A zejtra na soutěž !!! Mám trému jako prase . Nechápu proč já debil jsem si vzala proud , tam budu mít ještě větší trému .

A samozřejmě dneska harou naši s Slovenskem , musíte jim všeci držet palce chápete !!! To prostě musíte . Jako s Finama to bylo tak trošku těsný 2:1 , ale vyhráli !!! Takže dneska v 20:15 hezky u telky a fandit xD

Se nedivte mě strašně hrabe , konečně je pátek !!! A v nedělu se de na pouť , docela se těším xD .


ČEŠI DOTOHO !!!

4. května 2011 v 15:55 | Lucy |  Deníček/Vzkazy/Keci
Anooo , dneska hraje ČESKO proti FINSKU . Jinak češi jsou nejlepší ve své skupině ( D ) . Myslím že celekm dali 10 gólů a dostali jen dva. Dneska jim muséte všeci fandit , aby vyhráli !!! Chápete to ...........No dneska mě celej den hrabe . Navíc mám rýmu jako prase . A k tomu jsme neska byli v těláku venku !!! To není možný , taková zima xD . A to za pár minut musím jít do hasiču , kde trénujeme útok . To je taky super taká zima a stíkat s vodou . Jako vždy sme všeci mokří jako prase . Já už nechcu školu je tam nehorázná nuda xD . No , už nejspíš budu muset jít !!! Nechcete tam jít někdo za mě ?


OMG !!!

3. května 2011 v 18:17 | Lucy |  Deníček/Vzkazy/Keci
Ha , tak z toho nemůžu . Sem se dívala na vyřazování Superstar . Já to nechápu ty faninky , jak tam bulely a ta jedna zkolabovala . Já to fkt nechápu xP . Prostě magoři . Jinak dívali ste se včera na hokej ? Bylo to mazecký 6:0 pro nás . No a zítra hrajou proti Finsku v 20:15. No asi se nebudu moct dívat , škoda . Ale tak co , budu se dívat na výsledky na netu . Ale jako dneska fakt super den . Nakonce jsem zjistila že se mě ta čeština aji povedla a mám dvojku !!! xD . To se mně totálně ulevilo . A opět úča nic o víletě neříkala . Ona takhle vyhrožuje každej rok . Já ju nechápu xD , myslím že nejsem jediná . No dokonce nám neska odpadly 4 hodiny . To bylo naprosto super . Bohužel jsem ve skupině , která má první ruštinu a pak příraz ( máme to rozděleny ) no a já jsem teda měla češtinu , angličtinu a ruštinu po sobě . To je naprosto děsný . No a já mám stejnak smůlu , protože mám rýmu jako prase . Už mě to sere . Kdokoli je ze třídy nemocnej , já to chytnu taky . Takže pochopitelně su nemocná furt =D .

No ohledně toho videa . A ohledně jejich DIVOKÉ KARTY . Myslím si že je to ta největší kravina . A jenom na lidech vytřískávaj prachy . Teď budou ty faninky posílat Harichovi ještě víc SMS a jedinej kdo z toho bude vydělávat budou televize.


STATISTIKA - 25.4. 2011 - 1.5. 2011

2. května 2011 v 14:43 | Lucy |  STATISTIKA
Pondeli: 88
Utery: 57
Streda: 21
Ctvrtek: 69
Patek: 84
Sobota: 61
Nedele: 76

Celkem: 456

STUPID DAY !!!

2. května 2011 v 14:41 | Lucy |  Deníček/Vzkazy/Keci
Jako dnešek na hovno . Nejdřív se úča naštvala na kluky . A prej že nepojedeme na vejlet ( i když to vlastně říká každej rok ) . Pak jsem posrala češtinu . A nakonec se mě vrátil dopis , který jsem posílala Mathewovi . No vlastně bych móhla bejt ráda , že se nestrati a že mám fotky . No musím zistit kde jsem udělala chybu a pošlu to znova . Prostě debilní den !

I´m DEAD !!! xP

1. května 2011 v 18:46 | Lucy |  Deníček/Vzkazy/Keci
Twl , mě hrábne . Neska su uplně mrtvá . Hlavně jako jsem se musela učit češtinu , kterou opravdu nenávidím . A zítra píšeme čtvrtletku. Tak co jak ste si užili čarodějnice . Já jsem s nimi byla nadmíru spokojená . Ale ta škola mě leze krkem . Navíc nemůžu nikoho sehnat , kdo by mě vyvolal fotky . A poštovný se mně kvůli 12 fotkám nechce platit.......No a už konečně víme kam jedeme na vejlet xD .DO ČESKÝHO KRUMLOVA . Jako moc bych se netěšila , ale součástí našeho dvoudenního výletu bude i projíždka na raftech (wow) . To je naprosto super . To je jediná vec na kterou se těším . Navíc cesta tam bude trvat se vším všudy cca 6 hodin . To znamená 6 hodin vlakem . A to je prostě nejlepší věc . Cestování vlakem já prostě miluju . Takový srandy . Aaaa už se těším , snad na ty rafty pudeme . To by mě nasralo !!!Free Visitor Maps at VisitorMap.org