Květen 2010

Comics

28. května 2010 v 14:34 | Lucy
Čau jsem se rozhodla že udělám simpsons komiks takže v nejbližších dnech źde očekávejte komiks s temito hvězdami , možná přibide i komiks Twilight ale je to mohem těžší takže spíš jen Simpsny.

Street dance 3D

27. května 2010 v 17:16 | Lucy

27.5.2010 Street dance 3D

Muzikál; 98 min; 2010.

Režie: Max Giwa, Dania Pasquini
Produkce:
Scénář: Jane English
Hrají: Nichola Burley, Charlotte Rampling, Richard Winsor

Synopse

První taneční film ve 3D!

Život Carly (Nichola Burley) připomíná pohádku. Chodí s charismatickým Jayem (Ukweli Roach) a jejich taneční skupina se právě probojovala do finále tanečního mistrovství UK Street Dance Championship. Pohádka ale končí ve chvíli, kdy Jay Carly skupinu opustí a všechny sny o taneční slávě se tak rychle začínají hroutit. Zlomená Carly bojuje ze všech sil, aby skupině i sobě dokázala, že k vítězství je může dovést i ona, nicméně po sérii nepříjemností a osobních porážek, mezi které patří i ztráta zkušebny, začíná o svých vůdčích schopnostech vážně pochybovat. Spása přichází v podobě učitelky baletu Heleny (Charlotte Rampling), která je fascinována schopnostmi a nadšením Carly a celé skupiny a nabídne jim, že mohou trénovat v luxusním studiu baletní akademie. Podmínkou ale je, že budou spolupracovat s jejími baletními tanečníky. Helena doufá, že Carlyino nadšení a vášeň pramenící ze street dance nakazí i její mladé svěřence před konkurzem do prestižního britského Královského baletu.
Na otázku, zda tyto dvě skupiny tanečníků najdou způsob, jak před finále tanečního mistrovství UK Street Dance Championship a před konkurzem do britského Královského baletu začít spolupracovat, odpoví historicky první 3D taneční film, který je inspirujícím a vzrušujícím výletem po britské scéně street dance a který představí mimo jiné i hvězdy populární televizní soutěže Britain´s Got Talent - George Sampsona a skupiny Flawless a Diversity.
StreetDance 3D

Robert Photoshoot //0.1//

27. května 2010 v 17:11 | Lucy
Simpsonovi

26. května 2010 v 14:51 | Lucy


Prima cool online

8. května 2010 v 16:29 | LucyFree Visitor Maps at VisitorMap.org