Červenec 2009

Dárek pro chise nevijde to ?

29. července 2009 v 16:28 | Lucy
Bohužel dárek pro chrise nevišel Marcus neodepsal a ktomu nemáme ani vydejko je mi to moc líto ale bohužel i kdybi bylo vydejko dokenčeno 1.8 nejsem tady jsem na dovolené a pak hned jedu na tábor takže budu zde až 16.8 tak se moc omlouvám snad příště i když čes byl šibeniční ale to je jedno můžeme později poslat dárek pro us5 z ČR to už bude na vás myslím napište co byste chtěli poslat US5 a já to promyslím třeba nějaký přáníčko s dárečkem já nevím bude to navás.

Vincův rozhovor pro RTL a důvod proč odešel!

27. července 2009 v 17:19 | Lucy
"Byla to noční můra." říká Vince Tomas na svůj čas v boybandu US5. Přes rok byl 19-letý Američan idolem tisíců ukřičených dívek- ale ve skutečnosti byl mladý zpěvák v koncích! Se vstupem do skupiny začalo jeho vlastní osobní drama! Nyní to zlomil! V prvním rozhovoru od jeho odchodu tvrdí "US5 byla ta nejhorší část mého života." a vyvolává vážné obvinění proti Managementu.
Od jeho odchodu uplynulo 6 měsíců a Vince se vrátil zpátky do svého rodného města Los Angeles. Tam se musí vyrovnat s útrapy, které ve skupině utrpěl.
"Najednou jsem byl jejich majetek. Bylo semnou zacházeno jako se psem. Musel jsem fungovat na jevišti a dělat velkou show. Oni za to přijímali peníze a my tam stáli s ničím." říká Vince.

Zpráva od Vinceho - Proč jsem opustil US5?!

27. července 2009 v 17:17 | Lucy
Připravený na novou kapitolu
Vzpomínáte si, jak jsem říkal, že jsem měl hodně co říkat o tom proč jsem opustil US5? Dobře čas přišel. Je načase vyčistit si hlavu a přejít na větší věci. Já jsem se připravoval pro toto nějaký čas a mluvil jsem s nejrůznějšíma lidma o tom, co mám dělat. Seděl jsem a musel poslouchat lži a zvěsti o tom proč já jsem odešel, ačkoli mě to tak ošklivě bolelo.Nemohl jsem dokonce začít s mluvením kolikrát ty vzpomínky, fámy a lži způsobyli mou naštnavost. Vím, že jsem prvným členem US5 o kterém se stále mluví, ale já prostě nemůžu jen odejít bez nechání mých fanoušků,aby znali skutečnou pravdu.

Já posílám tento blog právě nemnoho hodin než někteří z vás v Německu budou sledovat rozhovor na RTL se mnou. Přišli sem do Kalifornie a požádali mě o otázky na téměř 5 hodin! Bohužel je pouze k vidění, z toho jen několik minut. Vše, co mám říct, nebude v něm, protože to bylo tak zhuštěný pro televizi.A protože to bylo editováno, Chci vám říct osobně zprávu, já jsem doufal, že se vysvětlí.

Je mi líto, že jsem byl nucen lhát každému z vás. Tento první rozhovor začne vyjasňovat některé z věcí, které byly na mě vynuceny a řeknu vám o životě co jsem měl jsem žít. Ale mluvím o tom, že se cítím lépe. Jen jsem nemohl žít se lží déle. Mám předtím říct, že mí fanoušci jsou jako mí přátelé. Byli jste tam v dobrém i zlém a zasloužíte si vědět všechno. Kdybych věděl když jsem začal, co vím teď, Chtěl bych mít jinou volbu.
Byl jsem tak nevinný a důvěřivý a myšlení jiných lidí měli pro mě všechny odpovědi.
Ale měli by jste také vědět, že tam bylo mnoho skvělých vzpomínek s kluky. Dokonce i seznámení sevšemi mými fanoušky byl úžasný zážitek!

Často se podívám na fotky v mé knize kousků a sleduji některé mé osobní videa. Mnoho lidí ani neví, že jsem si nechal deník každého jediného dne. Toto byl můj sen. Měl jsem skvělé časy s Richiem,Izzym a Chrisem a budu si držet některé velké vzpomínky. Naučil jsem se od nich hodně a vždy jsem se těšil na bytí kolem nich. Teď jsem si jistý, že je to opravdu těžko pochopitelné pro každého, ale když jsem byl mimo světel a kamer a mics byly pryč, můj život byl úplně jiný než mnozí z vám mysleli. Pokud bych mohl zůstat na jevišti celou tu dobu, byl bych ..... to, kde jsem byl vždycky nejšťastnější! Ale to není tento případ.
Někteří z nás se museli vypořádat s poměrně trochu z ošklivých věcí v zákulisí. Když Chris odešel, začal jsem dostávat sílu a uvažoval jsem, že odejdu také. Takže Vás prosím o pochopení, že je to velmi osobní rozhodnutí, a bylo velmi obtížné. Ale já jsem věděl to co jsem musel dělat. A předtím než se zeptáte, já nemohu říci co bylo řečeno, aby se dostali zpět Richie a Casey a dostali Izzyho k návratu když skončil. Miluji ty lidi jako mé bratry a pokud se cítí OK pak jim všem přeji štěstí ve světě.

Mé úmysly byly nikdy nikomu ublížit, a to zejména příznivcům a přátelům. Ale cítím hluboko ve svém srdci, že byste měli znát skutečný důvod, proč jsem odešel. Miloval jsem být součástí skupiny s velkým cílům a být venku bavit vás. Miloval jsem svět a tvorbu nových přátel. A jsem rád, že jsem byl schopen sdílet svou lásku k hudbě s každým.

Takže prosím, odpusťte mi lži se kterými jsem byl nucen žít. Prosím, vím, že vy všichni fanoušci znamenají svět pro mě. Ale také vím, že nežádám vás, aby jste přestali podporovat US5. Nebo si vybrat mezi mnou a nimi. To není moje místo. Na tom není nic špatného, že se jedná o fanoušků z různých kapel a lidí. Můžete se podívat na můj iPod a viděli, jak miluju Lexington Bridge, Tokio Hotel, a mnohé další skupiny, které poslouchám kvůli VIVA! Takže doufám, že budete mít dost lásky jít zhruba stejně jako já!

A to je to proč zakončím tento blog něčím pozitivním! Já nechám vás vědět, že vy máte vidět hodně velkých věcí že já jsem byl navrcholu až do! Můj malý způsob, jak říkám děkuju vám za všechnu vaší podporu a lásku! Její stejně jako podíl na tom,jak jsem vždycky moje fotky a videa s vámi. Chci zůstat v kontaktu se všemi mými velkými přáteli po celém světě. Takže jste připraveni na první velkou věc?

A co můj nový singl!!! To je pravda! Má první nová píseň je venku! Je to už na AMAZON.COM a bude na iTUNES velmi brzy. Někteří lidé to slyšeli v TV nebo v rádiu. Pár lidí mě dokonce viděly vykonávat to už. Ale já jsem super vzrušený, sdílet ji s některými z vás poprvé! A existuje více písní na cestě! Pracoval jsem s velkým songwriters, výrobců a dalších umělců. Jsem tak vzrušený o budoucnosti a jsem připraven začít tuto novou cestu v mém životě!


Sbírky na prodej

25. července 2009 v 16:52 | Lucy
Je tu 11 sbírek když na ně kliknete tak se vám ukážou obrázky , u všech sbírek cena dohodou
 1. Miley Cyrus
 2. Tokio Hotel
 3. US5
 4. Stmívání 1
 5. Stmívání 2
 6. HSM (mini)
 7. Zanessa
 8. Zac Efron 1
 9. Zac Efron 2
 10. Jonas Brothers 1
 11. Jonas Brothers 2

Čtyři kamarádi v akci

25. července 2009 v 14:26 | Lucy

Čtyři kamarádi v akci

Je to série knížek které píše Thomas Brezina mimochodem můj nejoblíbenější spisovatel , ale samozžejmě že nepíše jenom tuto séri knížek píše pro nejmenší pro kluky i holky a taky pro dospělé a přesto nejlepší co jsem od něho četla jsou knížkyy z této série první knížku jsme měla 18.10.2007 to se jednoduše pamatuje vždyť mám narozky:-).Já je dělím na novou a starou serii té staré odzvonilo jsou docela nudný ale ty nový sou bezva zatím je jich 5
jen tak pro zajímavos jsou to detektivky ale nevím jestli miluju ten příběh prostě jak je to napsaný a nebo miluju detektivky nevím no.Mám tu pro vás připravenou anketku jaká knížka se vám nejvíc líbí.

24.7.2009

24. července 2009 v 12:59 | Lucy
No tak ahoj 18.7 byl dobrej den odsoutěžili jsme a pak byl dobrej čoch ale o ostatních dnech se nic zvláštního nedělo teda jenom bylo krásný počasí tak akorát na koupání.Včera jsem si koupila new knížku fotbaloví divoši :-) a začala jsem číst 13 modrých koček od Thomase Breziny miluju jeho knížky hlavně čtyři kamarádi v akci.No a teď se nudím asi pudu do bazénu jo a pls kouknite se na www.fanklub-us5.blog.cz

Karsten

22. července 2009 v 21:05 | Lucy


fanklub-us5.blog.cz

22. července 2009 v 16:14 | Lucy
Ahoj dnes sem začala s blogem http://fanklub-us5.blog.cz/ určitě ho každý znáte nepatřil ze začátku mě ale teť ho vlastním a jsem šťastná ale jelikož to není můj jedinej blog sháním
holku
12-16 let
umí zacházet s blogem
miluje US5
a chce mě pomoct hlaste se pls

17.7.2009

17. července 2009 v 21:59 | Lucy
No tak dneska su skoro furt na počítaču pak jsem se šla vykoupat do bazénu byla jsem tam sice sama ale srandy jsem si užila ažaž potom jsem šla ke kámošce jezdili jsme na kole no vždyť to znáte a teď se psichycky připravuju na zítřek nemůžu vůbec spat máme totiš ve Zbaslavci hasičskou soutěž no a samozřejmě že já jsem SDH a musím dělat 2x útok a 2x štafetu dvoji , ale zase dvojtá šance na výhru i když v každý skupině je lepší něco jinýho :-(
mno ale bude tam zbava aji se těším no spíš šíleně tak já jdu na TV nemůžu usnou to jsem se už zmínila.

krásné video

17. července 2009 v 18:21 | Lucy
jenom jsem se vás chtěla zeptat jestli nemáte tuhle písničku v mp3

Izzy má zase dredy na 100%

17. července 2009 v 17:40 | Lucy
bylo hodně zpekulucí že má Izzy opět dredy a i to se potvrdilo díky této sérií fotek kde je Cayce.

ploším

17. července 2009 v 14:17 | Lucy
Ahoj plsky nejde se mě zaregistrovat na youtube abych tam mohla dávat svá videjka ploším zaregistruje mě tam někdo na e-mail: Lucy-news@seznam.cz
a pod přezdívkou Lucynews1
heslo mě pak dáte a datum narození je 18.10.1996 pls byli byste tak hodní

nevišloto

17. července 2009 v 11:44 | Lucy
Tak bohuže se na harryho pottera 4 nebu koukat protože to dvd je poškrabaný jako to prase

hotovo

17. července 2009 v 11:00 | Lucy
takže new dess mám články jsem taky udělala no a těď se du kouknout na harry potera 4 možná sem ještě přijdu tak zatím ahoj

My dess 0.7

17. července 2009 v 10:56 | Lucy
no tak tady je new dess 0.7 to je on očekávaný dess :-) myslela jsem že se to trochu protáhne ale né byl to fofr takže
spokojenost na 100%
už jen kvůli tomu že byl tak rychle a taky že je kvůli chrisovím narozkám
nevm kdy us5 vyberou člena ale jestli to bude po prázdninách tak tento dess tu vydržíaž do konce prázdnin


My dess 0.6

17. července 2009 v 10:25 | Lucy
No tady mám jen tak na chvíli new dess je to kvůli chrisovím narozkám není nic moc je to fkat jenom přechodně protože těď budu vyrábět další dess a taky s chrisem
spokojenost na 45 %


Zítra zde nebudu

17. července 2009 v 9:53 | Lucy
Ahoj jen jsem vám chtěla říct že zítra zde nebuju u nás je hasická soutěž spojená se zábavou takže pochopte mno možná se sem dostanu ráno ale nevím nevím zajímá jaká bude situace.Jo pls potřebuji sehnat adresu na chrise což asi nepůjde tak aspoň mail na Marcuse pomůžete mi plsky.

starší foto

17. července 2009 v 8:51 | Lucy


klášná fotenka

17. července 2009 v 8:47 | Lucy

fešák

17. července 2009 v 8:47 | Lucy


Free Visitor Maps at VisitorMap.org