Duben 2009

0.1 návod na klikačku

30. dubna 2009 v 18:32 | Lucy
Takže tadyc máte návod jak si vytvořit banner - mě to připadá stejný jako klikací ikonka a asi to je stejný ... akorát ot má jinej kod xD Takže click celý článek

Jak na blog

30. dubna 2009 v 18:29 | Lucy
Ahoj rozhodla jsem se že vám sem dám pár vychytávek na blog první bych měla stihnout už neska.

Chris-news foto

29. dubna 2009 v 15:34 | Lucy
:-)Chcete si se mnou udlat blog

28. dubna 2009 v 14:10 | Lucy

Ahoj chcete si se mnou udlat BLOG ? Byl by o US5 a spíš by se zaměřoval na grafku,povídky a prodej.

  • Grafika - no byli by tam rozný koláže atd.

  • Povídky -nebili by jenom naše mohli byste napsat a my bysme vám je tam dali

  • Prodej - různý plakáty,fotky,CD a takoví ty blbostky s US5 bylo by to něco jako Aukro.cz


Statistika 11

27. dubna 2009 v 19:25 | Lucy
(20.4. 2009 - 26.4. 2009)

Pondeli: 47
Utery: 28
Streda: 16
Ctvrtek: 25
Patek: 78
Sobota: 61
Nedele: 19

Celkem: 274

2000 lidí

25. dubna 2009 v 16:27 | Lucy

Moc vám děkuju wow 2000 lidí na tohle jsem čekala takovou dobu no tak to za chvílu bude na 3000 ale fakt vám musím podkovat že sem chodíte.


Info Chris

25. dubna 2009 v 13:05 | Lucy
Jméno: Chris Watrin
Přezdívka: Chris , Heini
Datum narození: 7. 8. 1988 (Koln, Germany)
Bydliště: Kolín nad rýnem
Znamení: Lev
Barva vlasů: Blond
Barva očí: Modro zelené
Výška: 1.80 m

Od samého začátku bylo jasné, že Osud Christophera z Kolína je jenom jeden: Jeviště! Chrisovi se s US5 naprosto vyplnil jeho životní sen. Už jako malý, projevoval snahu o zlepšení svého talentu prostřednictvím školního sboru a taneční skupiny. Tanec a zpěv jsou však jenom 2 z vašní tohoto usměvavého, blonďatého kluka. Sporty jako jsou volleyball a surfing nebo dokonce fotografování, patří mezi jeho zájmy. Fotí nejraději lidi.
Chris pochází z krásného městského domu a bydlí ještě se svými rodiči.
Jeho maminka pracuje jako učitelka a otec jako obchodník. Kariéra jeho otce na něho hodně zapůsobila, a proto by chtěl, aby se z něho stala s US5 hvězda. Má ještě starší sestru, která studuje jazyky a kulturu v Bavorsku.
Chris se spolu s Izzym stal po odchodu Mikela z US5 choreografem skupiny. Jeho působení v US5 bylo už při BIA velmi nejisté, ale šel si za svým snem a ten se stal skutečností. Krásně tančí a bez pódia si už ani nedovede představit svůj život.
Tak tomu bylo do srpna roku 2008, kdy těsně po svých 20-tých narozeninách, kdy pár dní po posledním vystoupení na festivalu Happy Family oznámil odchod ze skupiny, kvůli údajnému psychyickému a fyzickému vyčerpání. Místo něj v říjnu do skupiny přišel američan Cayce.

Info Vincent

25. dubna 2009 v 13:04 | Lucy
Jméno: Vincent Tomas
Přezdívka: Vince, Vinnie
Datum narození: 27. 08. 1992
Místo narození: Mansfield
Místo bydliště: Los Angeles
Znamení: Panna
Barva vlasů: Tmavě hnědá až černá
Barva očí: Modro-zelená
Výška: 1,73 m

Vince se narodil 27. srpna 1992. Jako Richie sbíral své první zkušenosti v show businessu na různých castingách pro TV-pořady a reklamní spoty. Vince se zúčastnili konkurzu v Americe pro sólové umělce. Musel tak soutěžit s ostatními 2,000 umělci, ale s písní "What goes around…comes around" od jeho idola Justina Timberlakea si zazpíval přímo v srdcích poroty.
Triple-M Music požádali Vince, aby jim poslal do Berlína několik svých nahrávek. A protože se Mikel rozhodl opustit kapelu, řešení bylo více než jasné: Vince, 15-ti letý, kudrnatý surf-boy z Los Angeles / California, se stal místo sólovým umělcem členem US5 a doplnil tím kapelu o chybějícího člena. A hned podle jeho sladkého a zářivého úsměvu bylo jasné, že tohle bude tajný, dívčí lamač srdcí! Fans mu též vtiskli podobu imitátora, slavného Kačera Donnalda, kterého se Vince naučil imitovat, kvůli své mladší sestře.
Vince má velmi emotivní hlas, který do US5 přesně zapadá!
Kluci Vince uvítali s otevřenou náručí a oslavili jeho vstup do skupiny společně s fanoušky na In Control Tour 2007! Vince se ocitl se skukpinou v centru pozornosti, což pro něj nebylo skoro nic nového. Dělal modeling a chodil na herectví.
Jeho sen se stal skutečností a proto prohlásil: ,,DOSTAT SE A BÝT VE SKUPINĚ US5, JE JAKO PŘÍBĚH POPELKY, SE MNOU V HLAVNÍ ROLI!"
Přestože byl Vince ve skupině šťastný, zřejmě kvůli intrikám jeho matky byl nucen z ní odejít. A to hned na začátku roku 2009. Odešel zároveň s Izzy Gallegosem a vyvolal tím neuvěřitelné zmatky. S tím rozdílem, že on, jako Izzy, se už do skupiny nevrátil.

Info Mikel

25. dubna 2009 v 13:02 | Lucy
Jméno: Michael Johnson
Přezdívka: Mikel
Datum narození: 18. 7. 1987
Bydliště: Mohuč (Mainz)
Znamení: rak
Barva vlasů: černá
Barva očí: hnědá
Výška: 1,76 m
Mikel je extrémě talentovaný. Protože nemluví přímo jako vodopád, zpívá a tančí. Jeho vzhled a jeho pozitivní šarm působí na všechny.
Je to naprosto šarmantní muž, dělá dobré páry, ale při tom neztratil dobro z očí od US5. Už jako dítě stál na jevišti a doteď má četná sólová vystoupení. Ve 13-ti letech směl dokonce zpívat před samotným Lou Pearlmenem. Byl tenkrát známý jako malý německý Michael Jackson.O tomto Mikel často s hrdostí vypráví. Díky svému nadání pro tanec také často sportuje, můžete ho vidět, jak hraje basketbal nebo fotbal.Od doby, co se rodiče rozvedli, bydlí se svou matkou a svými bratry. Jeho starší sestra bydlí v USA. Jeho otec je zároveň jeho nejlepším přítelem, chodí s nim čas od času tancovat do clubů. Finančně podporuje svojí matku. Původně měl z Mikela být obchodník v průmyslu a pracovat v nějaké hudební společnosti. Naštěstí se tak nestalo a byl s US5.
Mikel má nadání k tanci. Jeho akrobatické prvky při koncertech jsou naprosto dokonalé. Měl známost s polskou modelkou Johanou, s kterou se však před odchodem z US5 rozešel. Mikelovo působení v US5 skončilo v září roku 2007. Od této doby se věnuje své sólové kariéře.

Info Jay

25. dubna 2009 v 13:00 | Lucy
Jméno: Jay Khan
Přezdívka: Jay
Datum narozeni: 31. 3. 1982 London
Bydliště: Berlin
Znamení: Beran
Barva vlasů: Černá
Barva očí: Hnědá
Výška: 1,88 m

Bio: Jay se narodil v Londýně, ale v 7-mi letech se, se svými rodiči přestěhoval do Berlína. V roce 1998 se ale jeho rodina rozhodla vrátit zpět do Londýna. Jay se však rozhodl bydlet v Berlíně spolu s jeho otcem. V roce 2000 udělal maturitu na francouzském gymnáziu s průměrem 1,7! Po absolvování školy, se Jay vrátil do Londýna studovat žurnalistiku. V tom samém roce se však zúčastnil konkurzu v Berlíně, který pořádala jedna z nejúspěšnějších výrobních firem v Evropě - Triple-M Music. Výsledkem byla úspěšná spolupráce. Každý den byl Jay ve studiu, psal písničky, zpíval a skládal spolu s Triple M-Music. Jeho největším úspěchem bylo spolutvůrcovství-skladatelství písničky "Schick mir NEN Engel" od vítězné kapely ,,Popstars" - "OVERGROUND", které se prodalo více než 250.000 kopií a umístila se na několik týdnů na 1. místo hitparád v různých zemích.
Jay je i navzdory svému mladému věku skutečný profesionál, co chce, toho také dosáhne. Když začal projekt ,,BIG IN AMERICA", Triple-M bylo hned jasné, že Jay se musí stát členem kapely. Je sice nejstarší ze skupiny ale všichni ho mají za mluvčího a ,,VELKÉHO BRATRA". Na začátku se hodně staral o Richieho, který byl v US5 nejmladší. Nejdůležitější nyní pro Jaye je, stát s kluky na jevišti a fascinovat jejich fanoušky. ,,US5 BUDOU EXISTOVAT TAK DLOUHO, JAK DLOUHO NÁS BUDOU FANS, CO NÁS VIDÍ NA JEVIŠTI POSLOUCHAT!"
Jay má ještě dva mladší sourozence. Dvojčata Kamrana a Yasmin. Ti si o svém velkém bráchovi myslí, že je skutečně skvělý muzikant a extrémě cool.
Jay má nyní přítelkyni. Modelku Lenu. Je to zatím jediný člen US5, který je zadaný.
Mluví perfektně německy, anglicky a francouzsky.

Info Izzy

25. dubna 2009 v 12:58 | Lucy
Jméno: Chris Izzy Gallegos
Přezdívka: Izzy
Datum narození: 19. 9. 1983 (Orlando, Florida)
Bydliště: Stockton (California)
Znamení: Panna
Barva vlasů: Na začátku US5 hnědé dredy, roku 2007 byla černá s fialovými melíry, o pů roku později s nimi začal dělat psí kusy a na každé show se objevil s jinými barvami, od listopadu 2008 byly jeho vlasy delší, blond, s tlustým modrým pruhem a někdy od začátku roku 2009 je Izzy zase s blond-modrým rozcuchem.
Barva očí: Hnědá
Výška: 1,70 m

BIO: Izzy dělá muziku už od 15-ti let. Jen krátce zpíval ve skupině, která měla jméno "EXACT". Byli jako předkapela u Aarona Cartera a Jessicy Simpson.
Rád tancuje. Jeho salta přemety jsou často ozdobou koncertů a vystoupení US5. Akrobacii se naučil už v mládí, když imitoval želvy ninja. Při jednom z vystoupení si poranil koleno, takže svoje akrobatické umění poněkud omezil.
Má 4 piercingy a 14 tetování. Jak říká sám Izzy: "první tatoo bylo takový samotný, tak jsem musel přidat další :) " . Sice miluje párty ale kvůli své kariéře v US5 chce být fit a hlavně zdravý. Izzy je strašně sportovní a kreativní. Někteří o něm říkají, že je rebel, ale on o sobě říká, že je ve skutečnosti romantik.
Je talentovaný zápasník, kouká na wrestling. Když má čas, tak píše básničky. Velmi projevuje emoce. Má dva sourozence. Bratra Jareda a sestru Sarah. Jeho rodina stále bydlí v Kalifornii. Do USA jezdí jednou až dvakrát do roka. Vždycky se tam strašně mooooc těší.
Izzymu se taky povedlo hned v úvodu roku 2009 pořádně zamotat fanynkám i kolegům ze skupiny hlavu! nečekaně totiž oznámil, že končí! Důvod? Onemocněla mu maminka. I přesto, se Jay ze všech sil snažil ho dostat zpět. Povedlo se! Izzy byl sice na pár týdnu EX-členem kapely ale nyní se vrací s novým elánem a sílou, kterou hodlá dokázat, že jeho sen bude pokračovat!

Info Cayce

25. dubna 2009 v 12:57 | Lucy
Jméno:Cayce Clayton
Přezdívka: Caycee
Datum narození: 3. prosince 1988
Místo narození: San Luis Obispo, Californie
Místo bydliště: Atascadero, Californie
Astrologické znamení: Střelec
Barva vlasů: Hnědá
Barva očí: Zelená

Dne 3. prosince 1988 v San Luis, Cayce spatřil světlo světa. Spolu se svými dvěma sestrami, Crystal a Brittany, vyrůstal v Californii. Vystudoval na Střední škole a strávil celý rok na Výšce.
Cayce tráví svůj volný čas se svými dvěma psy. Lolou a Misterem. Taky rád plave a vaří.
Stejně tak tráví svůj čas se svými přáteli a rodinou.
Cayce v současnosti žije v Berlíně společně s kapelou a čtyřmi přáteli, kteří žijí svým snem - být zpěváci.
Ke skupině se dostal v říjnu 2008, po absolvování castingu v L.A. jako náhrada za Chrise Watrina.

Info Richie

25. dubna 2009 v 12:55 | Lucy
Jméno:Chris Richie Stringini
Přezdívka: Richie , Cameron
Datum narozeni: 28. 11. 1988 Chicago, Illinois
Bydliště: Wheaton
Znamení: Střelec
Barva vlasů: Blond
Barva očí: Modrá
Výška: 1,8 m

Od svých čtyř let stál Richie na jevišti. Hrál v různých muzikálech, televizních reklamách a v jednom hollywoodském filmu "Rule Number One" (Pravidlo číslo jedna).
Před US5 si Richie vybudoval úspěšnou kariéru herce. Richie je v US5 energická bomba a komik v jedné osobě. Rád si dělá srandu ze svých kolegů ve skupině, napodobuje jejich hlasy a chování při všech možných a nemožných příležitostech.
Jeho ambice ho hodně tlačily, že absolutně dal přednost ukončení školy. Teď si může plně soustředit hlavně na zpěv a kariéru herce. Má pořád úzký vztah se svou rodinou, což je pro něj velmi důležité. Jeho rodiče ho po celou tu dobu podporují a motivují, což je právě to, co mu dává sílu, kterou potřebuje pro US5.
Richie má ještě nevlastního staršího bratra Bobyho.
Je jedinečný svým hlasem, který je naprosto charakteristický pro US5. Nazpíval jednu svou sólovou písničku s názvem "Best Friend", která je věnována všem fans a členům US5.


US5 info

25. dubna 2009 v 12:48 | Lucy
Reality show Big in America
US5 - německo-americká skupina, kterou má na svědomí Lou Pearlman. Složil ji z vítězů televizní reality show "Big in America" Skupina adeptů a mladých chlapců se stále zužovala. Těch pár nejlepších poslali stanovat do lesa vyvíjet svůj talent a připravit se na šílenství, které se kolem nich strhne. Na každém německém billboardu v každé německé hitparádě se začali objevovat se svým singlem "Maria". Dostali ocenění od německého rádia Music Awards "Best Newcomer 2005" (Objev roku 2005).
"Tohle je poslední chlapecká skupina", říká Lou Pearlman, je pyšný na své muzikální imperium a úspěšné nahrávání. A proč Lou Pearlman zakládá jen chlapecké skupiny? "Bůh tvoří málo dívek a já budu vždy tvořit jen chlapecké skupiny. Pearlmanův mezinárodní úspěch založil popové skupiny jako Backstreet Boys, N*Sync, LFO a O-Town, abychom vyjmenovali alespoň některé. Pearlmanovi "chlapci" už prodali přes 65 milionů alb a s přidáním US5 mnohem více miliónů.
US5 se zkládá z: Michaela a Chrise (oba Němci), Jaye (Brit) a dvou Američanů - Richieho a Izzyho. Skupina nyní žije v Berlíně a pracuje s významným berlínským producentským duetem Mikem Michaelsem a Markem Dollarem z Triple M- Music. Michaels a Dollar se pyšní chlapci:" Každý z nich je velmi muzikálně i tanečně nadaný a společně jsou neporazitelní".


US5 In da club sims 2 version

24. dubna 2009 v 21:01 | Lucy

US5 Mama Sims2 Version

24. dubna 2009 v 20:57 | Lucyškoda

24. dubna 2009 v 20:25 | Lucy

AHOJ DNES SEM CHTLA DOSÁHNOUT 2000 LIDÍ ALE BOHU}EL TO ASI NEVIJDE :-( SNAD ZÍTRAFree Visitor Maps at VisitorMap.org